Movies
Ratings
547
American PsychoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0