Series
Ratings
70- Physical: AsiaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 2.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5