Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0- 반짝반짝 두근두근Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0