Movies
Ratings
265
CasablancaRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5