Series
Ratings
75
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
GivenRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0