Titles you rated
The Tatami GalaxyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0