Titles you rated
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 4.5
NokideugzoneRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.0