Movies
Ratings
229
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
BewitchedRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5