Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Un Chien AndalouRated ★ 2.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
GeorgiaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
TeethRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0- EunwooRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0- Kidnapping SummerRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0