Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Deep RisingRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 4.0