Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5