Series
Ratings
116- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5