Titles you rated
Officer Black BeltRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 1.5
CountRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0- DreamRated ★ 1.5
Men of PlasticRated ★ 1.0
DittoRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.0
FamilyhoodRated ★ 0.5
Jung_eRated ★ 1.0