Titles you rated
Marley & MeRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0