Titles you rated
CoherenceRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Return to DustRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 4.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
A Hidden LifeRated ★ 4.5