Movies
Ratings
29
The FalloutRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 5.0
Barbie: The Princess & the PopstarRated ★ 2.5
Barbie: Princess Charm SchoolRated ★ 5.0
Barbie in a Mermaid TaleRated ★ 5.0
Barbie: A Fashion FairytaleRated ★ 5.0
Barbie in a Christmas CarolRated ★ 3.5
Barbie in the NutcrackerRated ★ 2.5
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Lady of the DynastyRated ★ 0.5