Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0