Series
Ratings
29
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0