Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5