Titles you rated
Secret LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0