Movies
Ratings
279
Innocent StepsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0