Series
Ratings
137- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5