Titles you rated
Girls' Last TourRated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
The Dragon DentistRated ★ 2.0- トップをねらえ2!Rated ★ 5.0
- GunbusterRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 5.0
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0