Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Voice Season 4Rated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5