Titles you rated
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5