Series
Ratings
35
Secret GardenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0