Titles you rated
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 0.5
Matchstick MenRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 0.5
SAS: Red NoticeRated ★ 1.0
PawnRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The SwarmRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 0.5- The Reservoir GameRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Jazzy MisfitsRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5