Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5