Movies
Ratings
32
ArrivalRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0