Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5