Titles you rated
LifeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Diary of CarlotaRated ★ 3.5
She Hate MeRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 2.5