Movies
Ratings
1168
Shaun the Sheep: The Flight Before ChristmasRated ★ 3.0
All the Empty RoomsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
FixedRated ★ 3.0
Trainwreck: The Real Project XRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
DogManRated ★ 3.0
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 4.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 3.0