Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Simpsons Season 36Rated ★ 4.0
The Simpsons Season 35Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0