Titles you rated
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0