Movies
Ratings
784
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 1.0
Reign of FireRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0