Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Crisis JungRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 4.5