Titles you rated
Tea TimeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 0.5
MissingRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 0.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 4.0