Titles you rated
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
RememberRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 0.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5