Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0