Titles you rated
AnnaRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0