Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5