Movies
Ratings
108
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0