Movies
Ratings
72
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Saw VRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Action BoysRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The RockRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0