Movies
Ratings
81
TangledRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0