Titles you rated
Dirty MoneyRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5