Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
The Silent ServiceRated ★ 4.0
LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0- 闇の狩人Rated ★ 3.0
- 鬼平外伝 熊五郎の顔Rated ★ 2.5
- 鬼平外伝 夜兎の角右衛門Rated ★ 2.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Lost SymbolRated ★ 3.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5- ハイポジ 1986年、二度目の青春。Rated ★ 4.0
The PeripheralRated ★ 3.5