Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0