Movies
Ratings
1037
BugoniaRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0