Movies
Ratings
434
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5