Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5